KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13877432
nr 1387 7432
Oljemålningar
2 st, Hans-Ragnar Berntson, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 30x36-32x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:55:53
150 kr